Badehosen

Chiemsee Plavky olivová - N-velikost 4 (37)

Chiemsee Plavky olivová - N-velikost 4 (37)

Plavky značky CHIEMSEE. Klasický střih s kontrastní vsadkou a potiskem loga po straně. Vnitřní stahovací šňůrka a podšívka vpředu. Z 80% polyamidu, 20% elastanu (LYCRA®). Podšívka: 100% polyester... informace >>Chiemsee Plavky červená - N-velikost 4 (37)

Chiemsee Plavky červená - N-velikost 4 (37)

Plavky značky CHIEMSEE. Klasický střih s kontrastní vsadkou a potiskem loga po straně. Vnitřní stahovací šňůrka a podšívka vpředu. Z 80% polyamidu, 20% elastanu (LYCRA®). Podšívka: 100% polyester... informace >>Chiemsee Plavky námořická modrá - N-velikost 4 (37)

Chiemsee Plavky námořická modrá - N-velikost 4 (37)

Plavky značky CHIEMSEE. Klasický střih s kontrastní vsadkou a potiskem loga po straně. Vnitřní stahovací šňůrka a podšívka vpředu. Z 80% polyamidu, 20% elastanu (LYCRA®). Podšívka: 100% polyester... informace >>Chiemsee Plavky černá - N-velikost 4 (37)

Chiemsee Plavky černá - N-velikost 4 (37)

Plavky značky CHIEMSEE. Klasický střih s kontrastní vsadkou a potiskem loga po straně. Vnitřní stahovací šňůrka a podšívka vpředu. Z 80% polyamidu, 20% elastanu (LYCRA®). Podšívka: 100% polyester... informace >>Chiemsee Chiemsee Koupací boxerky šedázelená - N-velikost 4

Chiemsee Chiemsee Koupací boxerky šedázelená - N-velikost 4

S proužkovaným potiskem. Vnitřní šňůrka. 80% polyamid, 20% elastan. Podšívka: 100% polyester... informace >>Chiemsee Boxerkové plavky, Chiemsee černá - N-velikost 4 (37)

Chiemsee Boxerkové plavky, Chiemsee černá - N-velikost 4 (37)

Boxerkové plavky značky CHIEMSEE, s kontrastními vsadkami po stranách, na jedné straně s nápisem loga. Vnitřní stahovací šňůrka a podšívka vepředu. Z 80% polyamidu, 20% elastanu (LYCRA®). Podšívka: 100% polyester... informace >>Chiemsee Boxerkové plavky, Chiemsee námořická modrá - N-velikost 4 (37)

Chiemsee Boxerkové plavky, Chiemsee námořická modrá - N-velikost 4 (37)

Boxerkové plavky značky CHIEMSEE, s kontrastními vsadkami po stranách, na jedné straně s nápisem loga. Vnitřní stahovací šňůrka a podšívka vepředu. Z 80% polyamidu, 20% elastanu (LYCRA®). Podšívka: 100% polyester... informace >>
Plavky | Pánské plavky | Badehosen